|
|
- / - |
Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Lekarz zadbał o każdy szczegół, a zabieg przebiegł szybko i bez bólu. Polecam każdemu.......
08:20 Ольга Константинова call
08:16 Irina call
08:15 Alina call
08:11 Aurika Poznyak call
07:11 Олеся call