|
|
- / - |
Profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Zabieg został przeprowadzony szybko i bez żadnych komplikacji. Bardzo polecam każdemu, kto szuka dobrego dentysty.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
22:32 Myroslava call
22:30 Anzhelika call
22:25 Natalya call
22:25 Marina call
22:24 Artem call