|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Podolog pomogła mi w uporaniu się z bólem, z którym borykałam się od dłuższego czasu.......
23:46 Алексей call
22:53 Iga call
22:45 Менсулу call
22:39 Галина call
22:28 Natalia call