|
|
- / - |
Wizyta była dla mnie bardzo przyjemna, a efekty przerosły moje oczekiwania. Podolog bardzo starannie przeprowadziła zabieg i zadbała o każdy szczegół. Czułam się w pełni......
10:01 Irina call
09:34 Виктория call
09:23 Mariya call
09:16 Алена call
08:55 Viktoriia call