|
|
from 200 zl / - |
Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Miałam zabieg pielęgnacyjny i efekty są świetne, skóra jest gładka i nawilżona. Polecam.......
03:01 Karina online booking
03:01 Karina call
02:38 King Marko call
01:47 Empatia spa call
01:27 Jana online booking