|
|
400 zl / - |
Świetna klinika. Usuwanie blizn odbyło się sprawnie, a efekty są naprawdę satysfakcjonujące. Bardzo miła obsługa, polecam wszystkim.......
08:11 Aurika Poznyak call
07:11 Олеся call
07:10 Ксения Викторовна call
06:15 Maryna call
04:56 La vie call