|
|
210 zl / - |
Bardzo się cieszę, że znalazłam ten salon dla siebie, teraz jestem stałą klientką i nie tylko ja, ale i moja rodzina. Bardzo mi się podobało, manicure......
|
|
- / - |
Miałam na rękach francuski lakier hybrydowy i efekt mnie po prostu zadziwił. Moje paznokcie wyglądają tak elegancko i zadbane, że nie mogłabym być szczęśliwsza. Bardzo......
12:44 Inna rezerwacja online
12:44 Inna звонок
12:43 Natalia звонок
12:42 Sergey telefon
12:40 Ewa telefon