|
|
210 zl / - |
Bardzo się cieszę, że znalazłam ten salon dla siebie, teraz jestem stałą klientką i nie tylko ja, ale i moja rodzina. Bardzo mi się podobało, manicure......
|
|
- / - |
Miałam na rękach francuski lakier hybrydowy i efekt mnie po prostu zadziwił. Moje paznokcie wyglądają tak elegancko i zadbane, że nie mogłabym być szczęśliwsza. Bardzo......
13:41 Olga telefon
13:39 Inna telefon
13:38 Masha telefon
13:37 Tatiana telefon
13:37 Natalia telefon