|
|
- / - |
Już po pierwszej wizycie wiedziałem, że trafiłem w dobre ręce. Klinika jest nowoczesna, a lekarze mają indywidualne podejście do pacjenta. Moje zęby zostały wyleczone szybko......
|
|
- / - |
18:48 Olga telefon
18:46 Violetta telefon
18:45 Aleksandra telefon
18:42 Agnieszka telefon
18:41 Michalina telefon