|
|
100 zl / - |
Moje doświadczenie z Salonem J&S w Bydgoszczy było naprawdę przyjemne. Od samego początku byłam pod wrażeniem profesjonalnej i przyjaznej atmosfery panującej w salonie. Personel wykazał......
12:12 Olga telefon
12:12 Katarzyna звонок
12:12 Ria telefon
12:12 Anna звонок
12:11 Lidiia звонок