|
|
od 450 zl / - |
|
|
od 130 zl / - |
Według mnie to fajny salon, podoba mi się, obsługa jest przyjemna, jest wiele różnych usług, dodatkowo lokalizacja jest dogodna, nie jest trudno się tam dostać. Wczoraj......
11:09 Anastazja telefon
11:08 Ania telefon
11:07 Krystyna telefon
11:06 Kate telefon
11:05 Karolina telefon