|
|
500 zl / - |
Очень уютный и чистый салон. Была здесь первый раз и осталась очень довольна сервисом и качеством услуг. Решилась на татуаж губ и бровей. Очень......
|
|
300 zl / - |
Manicure i pedicure były robione równocześnie. Było to bardzo niekomfortowe. Manicure był zrobiony ładnie ale pedicure pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim paznokcie na......
03:51 Мария Александровна telefon
01:22 Valentina telefon
01:22 Valentina rezerwacja online
01:00 Kateryna telefon
23:48 Melanie telefon