|
|
- / - |
Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Lekarz zadbał o każdy szczegół, a zabieg przebiegł szybko i bez bólu. Polecam każdemu.......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
12:21 Irina telefon
12:20 Ekaterina telefon
12:20 Aliya telefon
12:19 Paulina telefon
12:18 Ліда telefon