|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze byli niezwykle uprzejmi i delikatni, a cała procedura przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Efekt leczenia......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
06:15 Maryna telefon
04:56 La vie telefon
03:47 Кайбар Булатович rezerwacja online
03:33 Наталья звонок
02:53 Жанара звонок