|
|
- / - |
Profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Zabieg został przeprowadzony szybko i bez żadnych komplikacji. Bardzo polecam każdemu, kto szuka dobrego dentysty.......
|
|
- / - |
Profesjonalna klinika z nowoczesnym podejściem do pacjenta. Lekarze są bardzo dokładni, a cała wizyta przebiegła w komfortowych warunkach. Bardzo dziękuję za piękny uśmiech i polecam......
|
|
- / - |
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
11:33 Joanna telefon
11:33 Aleksandra telefon
11:32 Mykhailo telefon
11:31 Marianna telefon
11:31 Alexandra telefon