|
|
- / - |
Profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Zabieg został przeprowadzony szybko i bez żadnych komplikacji. Bardzo polecam każdemu, kto szuka dobrego dentysty.......
|
|
- / - |
Profesjonalna klinika z nowoczesnym podejściem do pacjenta. Lekarze są bardzo dokładni, a cała wizyta przebiegła w komfortowych warunkach. Bardzo dziękuję za piękny uśmiech i polecam......
|
|
- / - |
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
03:01 Karina rezerwacja online
03:01 Karina telefon
02:38 King Marko telefon
01:47 Empatia spa telefon
01:27 Jana rezerwacja online