|
|
- / - |
Koloryzację wykonała Dominika. Środek jest raczej wymuszony. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się odtworzyć niemalże mój naturalny kolor. Wszystko jest harmonijne. Nie......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
11:15 Beauty & More rezerwacja online
10:29 Ludmila telefon
10:26 SV клуб telefon
10:01 Ирина telefon
09:57 Ива Ширифовна telefon