|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Bardzo wysoko oceniam pracę Swietłany, znakomita mistrzyni. Chodzę na manicure i pedicure, osobiście to lubię. Svetlana kocha swoją pracę, czuć to i darzyć ją sympatią.......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
21:26 Kseniia telefon
21:26 Alla telefon
21:25 Mika telefon
21:23 Dasha telefon
21:22 Dmytro telefon