|
|
- / - |
Bałam się wizyty u stomatologa, ale tutaj zostałam mile zaskoczona. Lekarz był bardzo delikatny, a zabieg przeprowadzony profesjonalnie. Polecam każdemu, kto ceni sobie komfort i......
Języki komunikacji: Русский, Polski
|
|
- / - |
Polecam tę klinikę. Zabieg był szybki, bezbolesny i przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
21:46 Марина telefon
21:46 Anna telefon
21:43 Anna telefon
21:42 Antonina telefon
21:41 Oksana telefon