Ewa
Miła atmosfera w gabinecie, a zabieg został przeprowadzony z najwyższą starannością. Na pewno wrócę, bo efekty są rewelacyjne! Czułem się w pełni zaopiekowany.
Katarzyna
Od dzieciństwa pamiętam, że lepiej nigdy samodzielnie nie otwierać i nie usuwać modzeli. Po pierwsze, jest to nieprzyjemne, a po drugie, może być obarczone. Zwróciłam się o tę procedurę do Dominiki. Jest bardzo schludną dziewczyną, wszystko zrobiła pewnie i wyraźnie. Nawet nie poczułam bólu. Wyślę do Ciebie każdego, kto ma problemy takie jak moje, jako wysoko wykwalifikowanego specjalistę!
| Łódź, Julianowska 7a | |||||||||||||||
Pokaż grafikę
|
|||||||||||||||
|
+4 (866) 660-...
pokaż numer |
Jesteś właścicielem?
Znalazłeś błąd?
Ludmiła
December 2023
9.8 punktów
Super Poleca master: TakPiszę recenzję w dowód wdzięczności, zwróciłam się do Dominiki z problemem wrastającego paznokcia, bolało mnie tak bardzo, że trudno było mi nawet chodzić. Dominika szybko rozwiązała problem, początkowo bałam się, że będzie bolało, ale na szczęście tak się nie stało, to taka ulga, że cała męka zostaje w tyle! Kompetentny podolog, rozwiązuje różne problemy z paznokciami i skórą stóp, polecam.