|
|
- / - |
Moja córka dostała bio-permę po przeczytaniu o niebezpieczeństwach związanych z zabiegami chemicznymi. Świetny efekt, noszę tę stylizację już trzeci miesiąc, poszłam na korektę, ogólnie była bardzo......
Języki komunikacji: Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
13:56 Iryna rezerwacja online
13:55 Viktoriia rezerwacja online
13:55 Anastasia rezerwacja online
13:54 Dina rezerwacja online
13:53 Инга rezerwacja online