|
|
- / - |
Moja córka dostała bio-permę po przeczytaniu o niebezpieczeństwach związanych z zabiegami chemicznymi. Świetny efekt, noszę tę stylizację już trzeci miesiąc, poszłam na korektę, ogólnie była bardzo......
Języki komunikacji: Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
10:29 Ludmila telefon
10:26 SV клуб telefon
10:01 Ирина telefon
09:57 Ива Ширифовна telefon
09:50 Lena rezerwacja online