|
|
- / - |
Moja córka dostała bio-permę po przeczytaniu o niebezpieczeństwach związanych z zabiegami chemicznymi. Świetny efekt, noszę tę stylizację już trzeci miesiąc, poszłam na korektę, ogólnie była bardzo......
Języki komunikacji: Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
01:22 Valentina telefon
01:22 Valentina rezerwacja online
01:00 Kateryna telefon
23:48 Melanie telefon
23:45 Tatsiana telefon