|
|
- / - |
Moja córka dostała bio-permę po przeczytaniu o niebezpieczeństwach związanych z zabiegami chemicznymi. Świetny efekt, noszę tę stylizację już trzeci miesiąc, poszłam na korektę, ogólnie była bardzo......
Języki komunikacji: Polski
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
19:19 Ruslana telefon
19:18 Inna telefon
19:18 Natalia telefon
19:18 Viktoriya telefon
19:18 Anna telefon