na Barb już 30 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Bielany dist, Wóycickiego, 4 |
|
|
- / - |
Wielkie dzięki Maciejowi za nowe piękne piersi. Bardzo długo się wahałam czy poddać się tej operacji, jednak Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie już od pierwszej......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
06:15 Maryna telefon
04:56 La vie telefon
03:47 Кайбар Булатович rezerwacja online
03:33 Наталья звонок
02:53 Жанара звонок