na Barb już 30 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Bielany dist, Wóycickiego, 4 |
|
|
- / - |
Wielkie dzięki Maciejowi za nowe piękne piersi. Bardzo długo się wahałam czy poddać się tej operacji, jednak Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie już od pierwszej......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
18:11 Tatiana telefon
18:03 Ольга telefon
17:54 Ірина telefon
17:52 Кристина telefon
17:51 Karina telefon