na Barb już 30 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Bielany dist, Wóycickiego, 4 |
|
|
- / - |
Wielkie dzięki Maciejowi za nowe piękne piersi. Bardzo długo się wahałam czy poddać się tej operacji, jednak Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie już od pierwszej......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
22:53 Iga telefon
22:45 Менсулу telefon
22:39 Галина telefon
22:28 Natalia telefon
22:25 Natalia rezerwacja online