|
|
- / - |
Zgłosiłam się do doktora Mariusza Kęcika na zabieg mezoterapii twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Jego profesjonalizm i dbałość o moje potrzeby były widoczne.......
16:06 Tatyana telefon
16:06 Hanna telefon
16:05 Karina telefon
16:05 Yehor telefon
16:04 Bergeve telefon