|
|
- / - |
Zgłosiłam się do doktora Mariusza Kęcika na zabieg mezoterapii twarzy i jestem bardzo zadowolona z efektu. Jego profesjonalizm i dbałość o moje potrzeby były widoczne.......
12:46 Diana telefon
12:46 Hanna telefon
12:46 Alex telefon
12:45 Anna telefon
12:45 Igor telefon