na Barb już 31 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Bielany dist, Wóycickiego, 4 |
|
|
- / - |
Wielkie dzięki Maciejowi za nowe piękne piersi. Bardzo długo się wahałam czy poddać się tej operacji, jednak Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie już od pierwszej......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
15:39 Mika telefon
15:38 Mika telefon
14:52 Юлия telefon
14:50 ForeverINK telefon
14:35 Beauty Atmosphere telefon