na Barb już 31 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Bielany dist, Wóycickiego, 4 |
|
|
- / - |
Wielkie dzięki Maciejowi za nowe piękne piersi. Bardzo długo się wahałam czy poddać się tej operacji, jednak Pan Doktor wzbudził we mnie zaufanie już od pierwszej......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
09:16 Алена telefon
08:55 Viktoriia telefon
08:52 Elizaveta rezerwacja online
08:52 Elizaveta telefon
08:50 Elizaveta telefon