na Barb już 30 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Ursynów dist, Benedykta Polaka, 2 |
|
|
- / - |
Genialny fachowiec, super atmosfera podczas usługi, zawsze jestem zadowolona z koloru i modelowania. Polecam.......
|
|
- / - |
18:45 Aleksandra telefon
18:42 Agnieszka telefon
18:41 Michalina telefon
18:40 Victoria telefon
18:40 Agata telefon