na Barb już 30 miesięcy
| W salonie | |
|
Warszawa, Ursynów dist, Benedykta Polaka, 2 |
|
|
- / - |
Genialny fachowiec, super atmosfera podczas usługi, zawsze jestem zadowolona z koloru i modelowania. Polecam.......
Szukasz klientów?
Zgłoś swoje usługi
18:57 Walentyna telefon
18:57 Natalia telefon
18:57 Tatiana telefon
18:56 Julia telefon
18:54 Оганес telefon