|
|
- / - |
Pojechałam do Oksany przed wakacjami, żeby trochę się uporządkować i usunąć cellulit, usunąć trochę nadmiaru) byłam bardzo zadowolona. Efekty po sesjach są bardzo fajne. I......
23:37 Art of Hair Academy telefon
23:36 Marta-Mariia telefon
23:28 Anna telefon
23:25 Anna telefon
23:10 Brow Bar telefon