|
|
- / - |
Pojechałam do Oksany przed wakacjami, żeby trochę się uporządkować i usunąć cellulit, usunąć trochę nadmiaru) byłam bardzo zadowolona. Efekty po sesjach są bardzo fajne. I......
14:35 Beauty Atmosphere telefon
14:32 Diana telefon
14:21 Swietłana telefon
14:14 Beauty department telefon
13:44 Vladyslav звонок