|
|
- / - |
Pojechałam do Oksany przed wakacjami, żeby trochę się uporządkować i usunąć cellulit, usunąć trochę nadmiaru) byłam bardzo zadowolona. Efekty po sesjach są bardzo fajne. I......
20:01 Liliya telefon
19:45 Александра telefon
18:31 Алсу telefon
18:16 Olena telefon
18:04 Василиса telefon