|
|
- / - |
Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Podolog wyjaśnił mi każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i pewnie. Polecam serdecznie.......
Języki komunikacji: Русский, Polski
12:48 Альона telefon
12:48 Karina telefon
12:48 Александра telefon
12:47 Pavel telefon
12:46 Diana telefon