Karolina
Szybka wizyta, świetny efekt. Paznokcie zrobione bardzo dokładnie i starannie.
Helena
Dziewczyny, polecam wszystkim to studio. Robię tu tylko paznokcie. Dogodna lokalizacja, łatwo znaleźć salon pod wskazanym adresem. Bardzo sympatyczni mistrzowie, nie tylko wykonają dobry manicure, ale także doradzą w zakresie pielęgnacji paznokci i porozmawiają od serca) Miejsce pracy jest zawsze czyste, wszystko jest sterylne. Cena jest również w porządku. Zawsze jestem zadowolony z jakości pracy. Ogólnie rzecz biorąc, wszyscy przychodzą tu na manicure)
| Nowolipki 13, 00-15 | |||||||||||||||
Pokaż grafikę
|
|||||||||||||||
|
+4 (857) 153-...
pokaż numer |
Jesteś właścicielem?
Znalazłeś błąd?
Sofia Markina
February 2023
NIE POLECAM TEGO SALONU! Straszna obsługa klienta! Namawiają do zmiany zamówienia, ale biorą pełną cenę! Nie poprawiaj błędów! Może to wszystko dlatego, że jestem z Ukrainy?! Nie wiem, ale pani w recepcji jest po prostu zamrożona i nie ma ochoty na interakcję z klientami. Uważa, że powinnam spędzić 5 godzin na pedicure! Jak ci się podoba?? Bądź pewien, że jeśli coś tam zostanie zrobione źle, naprawisz wszystko na własny koszt i czas. To jest związek!