|
|
- / - |
Chciałabym wystawić opinię o salonie kosmetycznym Natigo. Wczoraj po raz pierwszy skorzystałam z masażu relaksacyjnego, bardzo mi się spodobał, dzięki masażystce. Obsługa jest dobra, są wszystkie......
09:27 Sara telefon
09:26 Sara telefon
09:06 Pavlova telefon
08:53 Olena telefon
08:31 Jakub telefon