|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Wizyta w tej klinice była dla mnie bardzo komfortowym doświadczeniem. Lekarze są niezwykle uprzejmi i profesjonalni, a efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. Polecam każdemu, kto......
20:53 Виктория звонок
20:52 Виктория звонок
20:50 Виктория звонок
20:49 Карина звонок
20:49 Татьяна звонок