|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej klinice. Lekarze byli niezwykle uprzejmi i delikatni, a cała procedura przebiegła sprawnie i bez żadnych komplikacji. Efekt leczenia......
10:47 Карина звонок
10:33 Ольга звонок
10:32 Наталья звонок
10:29 Татьяна звонок
10:22 Татьяна звонок