|
|
250 zl / - |
Świetne miejsce. Lekarze są bardzo profesjonalni, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i na pewno wrócę tutaj w......
|
|
- / - |
Profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Zabieg został przeprowadzony szybko i bez żadnych komplikacji. Bardzo polecam każdemu, kto szuka dobrego dentysty.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
20:20 Snihana онлайн запись
20:10 Наталья Листопадова звонок
20:08 Restyle звонок
20:08 Евгения звонок
20:05 Serhii онлайн запись