|
|
250 zl / - |
Świetne miejsce. Lekarze są bardzo profesjonalni, a cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego i na pewno wrócę tutaj w......
|
|
- / - |
Profesjonalna obsługa i miła atmosfera. Zabieg został przeprowadzony szybko i bez żadnych komplikacji. Bardzo polecam każdemu, kto szuka dobrego dentysty.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
16:58 Olesja звонок
16:57 Valeriia звонок
16:53 Дарья звонок
16:45 Sergey звонок
16:42 Марина звонок