|
|
- / - |
Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Lekarz zadbał o każdy szczegół, a zabieg przebiegł szybko i bez bólu. Polecam każdemu.......
|
|
- / - |
23:43 Ольга звонок
23:37 Art of Hair Academy звонок
23:36 Marta-Mariia звонок
23:28 Анна звонок
23:25 Анна звонок