|
|
- / - |
Bardzo miła atmosfera i profesjonalna obsługa. Lekarz zadbał o każdy szczegół, a zabieg przebiegł szybko i bez bólu. Polecam każdemu.......
|
|
- / - |
00:49 Юлия звонок
00:21 Светлана онлайн запись
23:54 Светлана онлайн запись
23:49 Светлана онлайн запись
23:48 Александр онлайн запись