|
|
110 zl / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Podolog z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po zabiegu czułem ogromną ulgę. Wszystko odbyło się bezboleśnie i w bardzo przyjaznej......
14:52 Mon Lis Schule звонок
14:51 Екатерина звонок
14:50 Диана звонок
14:45 Saida звонок
14:41 Леди звонок