|
|
110 zl / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Podolog z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po zabiegu czułem ogromną ulgę. Wszystko odbyło się bezboleśnie i w bardzo przyjaznej......
03:01 Каріна онлайн запись
03:01 Каріна звонок
02:38 King Marko звонок
01:47 Empatia spa звонок
01:27 Яна онлайн запись