|
|
110 zl / - |
Bardzo miła i fachowa obsługa. Podolog z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Po zabiegu czułem ogromną ulgę. Wszystko odbyło się bezboleśnie i w bardzo przyjaznej......
14:20 Ирина звонок
14:15 Saida звонок
14:15 Saida онлайн запись
14:11 Alona звонок
14:07 Ayna звонок