|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Podolog pomogła mi w uporaniu się z bólem, z którym borykałam się od dłuższego czasu.......
06:15 Maryna звонок
04:56 La vie звонок
03:47 Кайбар Булатович онлайн запись
03:33 Наталья звонок
02:53 Жанара звонок