|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Podolog pomogła mi w uporaniu się z bólem, z którym borykałam się od dłuższego czasu.......
18:11 Татьяна звонок
18:03 Ольга звонок
17:54 Ірина звонок
17:52 Кристина звонок
17:51 Карина звонок