|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Podolog pomogła mi w uporaniu się z bólem, z którym borykałam się od dłuższego czasu.......
00:13 Алеся звонок
00:13 Алеся онлайн запись
23:54 BALNUR звонок
23:54 BALNUR онлайн запись
23:53 Юлия звонок