|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Podolog pomogła mi w uporaniu się z bólem, z którym borykałam się od dłuższego czasu.......
15:56 Лена звонок
15:55 Лена звонок
15:51 Inna звонок
15:50 Inna звонок
15:39 Мика звонок