|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Podolog pomogła mi w uporaniu się z bólem, z którym borykałam się od dłuższego czasu.......
16:45 Sergey звонок
16:42 Марина звонок
16:39 Юлия звонок
16:39 Юлия онлайн запись
16:20 Себастьян онлайн запись