|
|
- / - |
Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Miła atmosfera i pełen profesjonalizm. Podolog pomogła mi w uporaniu się z bólem, z którym borykałam się od dłuższego czasu.......
18:31 Алсу звонок
18:16 Olena звонок
18:04 Василиса звонок
17:29 Алия звонок
16:58 Olesja звонок