|
|
- / - |
Świetna klinika. Lekarze są bardzo kompetentni i uprzejmi. Dzięki nim udało mi się pozbyć bólu zęba i teraz wszystko jest w porządku.......
Язык общения: Русский, Polski
|
|
- / - |
Polecam tę klinikę. Zabieg był szybki, bezbolesny i przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób.......
Язык общения: Русский, Polski
19:00 Юлия звонок
18:57 Валентина звонок
18:57 Наталья звонок
18:57 Татьяна звонок
18:56 Julia звонок