|
|
- / - |
Świetna klinika. Lekarze są bardzo kompetentni i uprzejmi. Dzięki nim udało mi się pozbyć bólu zęba i teraz wszystko jest w porządku.......
Язык общения: Русский, Polski
|
|
- / - |
Polecam tę klinikę. Zabieg był szybki, bezbolesny i przeprowadzony w bardzo profesjonalny sposób.......
Язык общения: Русский, Polski
|
|
- / - |
20:59 Lakky Nail звонок
20:59 Катерина звонок
20:58 Катерина онлайн запись
20:20 Snihana онлайн запись
20:10 Наталья Листопадова звонок