|
|
- / - |
Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Podolog wyjaśnił mi każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i pewnie. Polecam serdecznie.......
Язык общения: Русский, Polski
14:41 Дарья звонок
14:40 Арлета звонок
14:40 Ева звонок
14:40 Наталья звонок
14:40 Паулина звонок