|
|
- / - |
|
|
- / - |
Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Podolog wyjaśnił mi każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i pewnie. Polecam serdecznie.......
Язык общения: Русский, Polski
16:03 Светлана звонок
16:01 Наталья звонок
15:56 Лена звонок
15:55 Лена звонок
15:51 Inna звонок