|
|
- / - |
Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Podolog wyjaśnił mi każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i pewnie. Polecam serdecznie.......
Язык общения: Русский, Polski
11:07 Кристина звонок
11:06 Екатерина звонок
11:05 Каролина звонок
11:05 Татьяна звонок
11:05 Константин звонок