|
|
- / - |
Świetna atmosfera i fachowa obsługa. Bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś ma problemy ze stopami. Zabieg przeprowadzony sprawnie, bez stresu, a efekty są fantastyczne. Zdecydowanie......
Язык общения: Русский, Polski
14:35 Beauty Atmosphere звонок
14:32 Диана звонок
14:21 Светлана звонок
14:14 Beauty department звонок
13:44 Владислав звонок