|
|
- / - |
Świetna atmosfera i fachowa obsługa. Bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś ma problemy ze stopami. Zabieg przeprowadzony sprawnie, bez stresu, a efekty są fantastyczne. Zdecydowanie......
Язык общения: Русский, Polski
16:20 Себастьян онлайн запись
16:03 Светлана звонок
16:01 Наталья звонок
15:56 Лена звонок
15:55 Лена звонок