|
|
- / - |
Bardzo przyjemna atmosfera i profesjonalne podejście. Podolog wyjaśnił mi każdy etap zabiegu, dzięki czemu czułam się komfortowo i pewnie. Polecam serdecznie.......
Язык общения: Русский, Polski
10:13 Елизавета звонок
10:01 Ирина звонок
09:34 Виктория звонок
09:23 Мария звонок
09:16 Алена звонок