|
|
- / - |
Świetna atmosfera i fachowa obsługa. Bardzo polecam, szczególnie jeśli ktoś ma problemy ze stopami. Zabieg przeprowadzony sprawnie, bez stresu, a efekty są fantastyczne. Zdecydowanie......
Язык общения: Русский, Polski
23:07 Амина звонок
23:06 Людмила звонок
23:06 Мария звонок
23:05 Елизавета звонок
23:04 Катерина звонок