|
|
- / - |
Bardzo polecam tę klinikę. Lekarze mają profesjonalne podejście do pacjenta, a cała procedura przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze.......
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
|
|
- / - |
Profesjonalizm i miła atmosfera to znak rozpoznawczy tej kliniki. Zabieg został przeprowadzony szybko i skutecznie, a moje zęby wyglądają teraz zdrowo i pięknie.......
Язык общения: English, Polski, Deutsche
19:45 Александра звонок
18:31 Алсу звонок
18:16 Olena звонок
18:04 Василиса звонок
17:29 Алия звонок