на Barb вже 38 місяців
Byłam w tej klinice na zabiegu oczyszczania twarzy i jestem bardzo zadowolona. Skóra jest gładka i promienna. Warto było.......
Усі відгуки: 2
Оцінка 4.9 на основі 42 Google відгуків
Ви - майстер або власник бьюті-організації?
14:26 Helen онлайн-запис
14:25 Helen дзвінок
14:20 Irina звонок
14:15 Saida дзвінок
14:15 Saida онлайн-запис
Знижки до 80% від салонів і майстрів!
Стрижка та фарбування волосся, татуаж, макіяж і інше.
{{ city.name }}