| Догляд за нігтями рук (10) | |
|---|---|
| Манікюр | |
| Покриття нігтів / руки | |
| Покриття гель-лаком/руки | |
| Гель-лак в один тон / руки | |
| Френч гель-лаком | |
| Покриття звичайним лаком/руки | |
| Звичайний лак в один тон/руки | |
| Френч звичайним лаком/руки | |
| Зняття гель лаку | |
| Дизайн нігтів | |
| Догляд за ногами (4) | |
|---|---|
| Педикюр | |
| Покриття нігтів на ногах | |
| Покриття нігтів гель-лаком / ноги | |
| Покриття звичайним лаком/ноги | |
| Оформлення брів та вій (7) | |
|---|---|
| Моделювання брів | |
| Корекція брів пінцетом | |
| Фарбування брів | |
| Фарбування брів хною | |
| Фарбування брів фарбою | |
| Фарбування вій | |
| Нарощування вій | |
| Догляд за шкірою тіла (1) | |
|---|---|
| Солярій | |
| Фарбування волосся (11) | |
|---|---|
| Тонування волосся | |
| Освітлення волосся | |
| Фарбування Омбре | |
| Фарбування балаяж | |
| Забарвлення волосся в один тон | |
| Фарбування всієї довжини | |
| Прикореневе фарбування | |
| Мелірування волосся | |
| Каліфорнійське мелірування | |
| Шатуш волосся | |
| Колорування волосся | |
| Стрижка та укладання волосся (9) | |
|---|---|
| Чоловіча стрижка | |
| Жіноча стрижка | |
| Стрижка чубчика | |
| Дитяча стрижка | |
| Укладання волосся | |
| Весільне укладання волосся | |
| Вечірнє укладання | |
| Зачіска на випускний | |
| Плетіння кіс | |
Our salon is a special philosophy, a special atmosphere, a territory of creativity and love. This is an individual approach to solving any problems and wishes; we provide services based on the most advanced methods and technologies of the beauty industry. We provide a level of service, range and quality of services that correspond to the VIP level.
| M | Buninskaya alley |
| Адмирала Лазарева, 63, к1 | |
|
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
|
|
|
+7 (917) 539-...
Показати телефон |
Ви власник?
Знайшли помилку?
09.02.2023 Юлия
Спасибо большое мастеру салона Юлии Сергеевне. Много где бывала на наращивании, есть с чем сравнить. Сделала работу быстро, за 2 часа 30 минут, при том, что снимали работу другого мастера перед процедурой. Обычно лежала часа по 4 и более. Так как реснички у меня сложные, густые. Всем рекомендую к посещению. Своих денег стоит. Таже удобно расположен салон с точки зрения транспортной развязки, изначально поэтому и поехала. И не пожалела!