Знайди свого майстра краси
Novosibirsk

Відгуки про «Бьюти», Novosibirsk

Рейтинг 0

на основі 0 відгуків

Залишити відгук
Excellent (9+)
0
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
Location
0
Attitude to the client
0
Cleanliness and Sterility
0
Service quality
0
Price-quality ratio
0
Всі оцінки
Excellent (9+)
0
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
За критеріями
Location
0
Attitude to the client
0
Cleanliness and Sterility
0
Service quality
0
Price-quality ratio
0

Що думають клієнти про Бьюти

И

Инна

Період відвідування:
November 2021
Без оцінки Рекомендує salon: Так

В центр косметологии Бьюти хожу на наращивание ресниц, мне нравится. Мастер хороший, наращивает быстро, результат хороший. Хожу без коррекции с ресницами около месяца, потом они начинают выпадать. Хотелось бы, чтобы они были более долговечны, хотя указываю за ними правильно. В целом, все нормально. Ценник приемлемый, вежливый персонал и всегда есть возможность записи.

  • Період відвідування: November 2021
  • Рекомендує salon: Так
Ви - клієнт «Бьюти» ? Залиште свій відгук

Адреси салону

1

Novosibirsk, Dzerzhinsky р-н

Учительская улица, 8
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
+7 (383) 380-...
Показати телефон

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?