Знайди свого майстра краси
Novosibirsk

Відгуки про «Кеша хороший», Novosibirsk

Рейтинг 0

на основі 0 відгуків

Залишити відгук
Excellent (9+)
0
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
Location
0
Attitude to the client
0
Cleanliness and Sterility
0
Service quality
0
Price-quality ratio
0
Всі оцінки
Excellent (9+)
0
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
За критеріями
Location
0
Attitude to the client
0
Cleanliness and Sterility
0
Service quality
0
Price-quality ratio
0

Що думають клієнти про Кеша хороший

Е

Екатерина

Період відвідування:
December 2021
Без оцінки Рекомендує salon: Так

В салон красоты Кеша хороший я вожу дочку и сына на стрижку уже давно. Детям очень нравится здешняя атмосфера, приятный персонал. Сын раньше не любил стричься и истерий у парикмахера в кресле, но здесь все отлично. Мастер смогла найти подход к ребенку, и теперь мы ходим с удовольствием. Цены невысокие, такие же, как и в городе. Расположение удобно. рекомендую

  • Період відвідування: December 2021
  • Рекомендує salon: Так
Ви - клієнт «Кеша хороший» ? Залиште свій відгук

Адреси салону

1

Novosibirsk, Dzerzhinsky р-н

M Zolotaya Niva
Гусинобродское шоссе, 20
Показати графік роботи
Mon 10:00 – 20:00
Tue 10:00 – 17:00
Wed 10:00 – 20:00
Thu 10:00 – 20:00
Fri 10:00 – 20:00
Sat 10:00 – 20:00
Sun 10:00 – 20:00
+7 (913) 481-...
Показати телефон

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?