Знайди свого майстра краси
Orenburg

Відгуки про «Maxiкюр», Orenburg

Рейтинг 9.2

на основі 1 відгуків

Залишити відгук
Excellent (9+)
1
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
Location
9
Attitude to the client
8
Cleanliness and Sterility
10
Service quality
9
Price-quality ratio
10
Всі оцінки
Excellent (9+)
1
Good (7-9)
0
Acceptable (5-7)
0
Bad (3-5)
0
Awful (1-3)
0
За критеріями
Location
9
Attitude to the client
8
Cleanliness and Sterility
10
Service quality
9
Price-quality ratio
10

Що думають клієнти про Maxiкюр

П

Полина

Період відвідування:
October 2021

9.2 балів

Excellent

Решила в первый раз нарастить ресницы. Выбрала салон Maxiкюр, так как давно его знаю, всегда здесь нравилось. Ресницы нарастили очень красивые, немного не привычно было первое время,может надо было ближе к натуральным сделать. Хотя подруги говорят, что очень красиво. В целом все понравилось, ресницы держаться, цены такие же, как и с среднем по городу, скорее всего приду еще.

  • Процедура: Наращивание ресниц
  • Період відвідування: October 2021
Ви - клієнт «Maxiкюр» ? Залиште свій відгук

Адреси салону

1

Orenburg, Central р-н

улица Володарского, 20
Показати графік роботи
Немає чіткого графіку
+7 (353) 277-...
Показати телефон

Ви власник?


до управління сторінкою

Знайшли помилку?